Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyťažený procesor

Čaute. Mám notebook asus procesor intel inside pentinium 2020 m 2'4GHz a ked si pozriem vyťaženie tak mám vždy procesor 80-90% aj ked nieje spustený žiadny program. Ked spustím program alebo hru okamžite vyskočí na 100%. Pred tým som mal max 60% pri spustených hrách aj programoch súčasne. Notebook som vrátil na tovarénské nastavenia a nepomohlo. Čo sa prosím vás a tým dá urobiť? vdaka

Nieco podobne sa riesilo dvnejsie na inom fore a problem bol vo vadnych sektoroch na DISKU. Niekedy clovek hlada a hlada a nakoniec zisti ze to sposobuje nieco na co ani nemyslel.
Takze na tvojom mieste si stiahni tento program: hdtune_255.exe nainstaluj ho a ked ho spustis tak klikni na kolonku "ERROR SCAN" a klikni na START a nechaj skenovat. Ak tam najdes cervene bodky tak to je zleee a uz vies vcom je tvoj problem...