Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač v lóji?

Mám problém. Zapnu počítač a místo nabootování se mi to sekne a bootuje to z CD. Ale to taky nejde. Kabely jsem zkoušel a pořád to nejde. Mám desku MSI K7N2-L Delta, Athlon XP 1700+, 80GB Western Digital, 160GB Seagate, LG DVD-ROM, 2*256MB Kingstom. Nevíte někdo co s tím pls?:-/

jako první bych u síťovky vypnul BootROM (to provedeš v BIOSu v "Integrated Peripherals" - pokud se dobře pamatuji). Pak nastav bootování z HDD a vypni všechny ostatní možnosti, stejně jako vypni volbu "Boot other devices" v "Advanced setupu"

Pak sem napiš, co ti to vyhodí.