Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Dobrý večer,
ano vím, že je to tu celkem častý dotaz a ano už jsem hledal i v jiných dotazech, ale vždy to tam skončilo hádkou ve stylu 5 letých dětí (prosím berte to s nadhledem).
Sestava bude určena primárně na hraní popřípadě sem tam na nějaký pokus o video.
Cenové rozmezí je 20-28K. Akorát nevím zda se vyplatí v této ceně jít do procesoru od intelu.
Za každé návrhy budu rád, ale nechci, aby to tu dopadlo jako u jiných topiců tak, že se tady zvrhnou hádky ve stylu "tvoje máma".
Děkuji a přeji hezký zbytek večera.

Pokud si najdeš diskuse, kde se někdo ptá na návrhy sestav za danou cenu, tak tam je takových diskusí minimum.
Pokud si ale najdeš diskuse, kde si někdo udělá vlastní sestavu a pak se ptá na názor, tak tam už se to objevuje podstatně častěji. Takoví uživatelé si totiž často (i když samozřejmě ne vždy) sestavují naprosté nesmysly a tomu pak odpovídají i následné reakce.
Závěr: dívej se do diskusí prvního typu.