Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s licencí_Windows 7

Dobrý den, včera jsem promazával PC a asi jsem vymazal co jsem neměl...po zapnutí počítače druhým dnem jse v právo dole objevilo ,tato licence Windows není pravá`. Mám PC složené od kamaráda kde windows už byl nainstalován a klíč mi k němu nepřiložil , także bych se chtěl zeptat jak jinak ten klíč zjistím ? A jaké jsou rizika kdyby se Windows neaktivoval ?

Mám PC složené od kamaráda kde windows už byl nainstalován a klíč mi k němu nepřiložil

= nemas legalny system.

Ziadne take, ze rizika pre domaceho uzivatela neexistuju. Existuje minimalne to, ze ak system do urciteho casu neaktivujes, proste ho jdneho dna nespustis, lebo bude pytat aktivaciu. A ta ti nezbehne, lebo nemas legalny system.