Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení WiFi AP Tenda

Zdravim,
u známých je internet zapojen takto (od O2 přes pevnou linku, viz obr.): z ADSL modemu jde UTP kabel do WiFi AP Tenda N3 (do WAN konektoru) a z něj (z LAN konektoru) jde kabel do PC. V té Tendě se rozhasilo nastavení a přestal jít internet na PC i přes WiFi. Provedl jsem tedy reset a teď nevím, jak má být nastavená ta WAN část (viz obr.). Ta Tenda má právě jen 1x LAN a 1x WAN konektor. V tom ADSL modemu je zapnuto DHCP a zapojím-li ho přímo do PC, internet funguje.

[ULNEi.jpg]

[oUhgt.jpg]

Zkus nastavit DHCP. To by ti mel ten modem poskytnout - pokud sis to nastavoval sam.
Druha moznost, jak se to nastavuje je, ze modem je nastaven v rezimu Bridge a tenda pak ma PPPOE a nastavenu autorizaci pro poskytovatele. K tomu by ses musel podivat do nastaveni ADSL modemu