Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvlášní zaseknutí

Zdravím, tak na brachovi pc máme jeden problém a to je občasné zaseknutí při hraní her.
Většinou u těch naročnějších kde je fps kolem 40 se hra jednou za čas zasekne na 2 vteřiny,jede jen zvuk a na klavesnici jde mačkat numlock..
Je možné že by to bylo slabým zdrojem, popřipadě SSD diskem kde jsou hry nainstalované ??

R7 250 GGDR5
GR258 3x3.2ghz
4gb ram DDR3
SSD kingston
Zdroj Delta 400W
Zakladní deska Asus H81M-K

Chápu že chceš poradit, ale nešlo by to trošku otevřeně a ne jen přijít a vypípat, že je to nesmysl, třeba se zeptat na okolnosti?

Nehraju náročné hry jako takové co letí, spíš starší hry na lepší nastavení.. mám stabilně 40-100 fps bez dropu, můj problém je, jak jsem psala, že se ta hra jednou za dvě minuty zasekne celá na pár vteřin, odsekne a pak vše jede zase hladce na hight nastavení.

Jde o testované hry : batman arkham city, CS:GO, Skyrim

Pokud by pomohl lepší zdroj, stačí říct a koupím ho, přijde mi hloupé na tyhle hry kupovat ještě lepší grafickou kartu.