Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač Ati přestal fungovat a byl obnoven

Dobrý den, mám problémy s grafikou.Plánuju si zakoupit novou protože je stará (w8 ani oficiálně nepodporuje).Jen mám strach aby to vážně bylo grafikou.Nevím jestli problém není třeba ve zdroji (málo energie) nebo v základovce.PC je staré, 5 let se na něj nesáhlo krom RAM (4x1GB), berte s rezervou.A ne, nemám finance na nové :)

Předem díky za každou radu.
DXDiag :

System Information
Time of this report: 7/12/2015, 13:32:01
Machine name: STOLNÍ
Operating System: Windows 8.1 Pro 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_r9.150322-1500)
Language: Czech (Regional Setting: Czech)
System Manufacturer: MSI
System Model: MS-7236
BIOS: Default System BIOS
Processor: Genuine Intel(R) CPU 2160 @ 1.80GHz (2 CPUs), ~1.8GHz
Memory: 3072MB RAM
Available OS Memory: 3072MB RAM
Page File: 1417MB used, 3509MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.03.9600.17415 64bit Unicode

právě že jsem googlil.A našel jsem asi 5 různých řešení.Od ovladačů, přes základovku, nedostatek energie ze zdroje, RAM, přehřívání grafiky...Divný je že ještě 2 dny zpátky vše fungovalo.Anižbych nic změnil, začalo to vypadávat.

Jinak to bylo myšleno vážně?Nechat to prostě být a doufat že se to srovná?