Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí 3.5" disk - je dobrý?

Našel jsem si externí 3.5" disk, připojení přes USB. Uvažuju, že bych na něj ukládal TV pořady z digitální televize (dvb-t) a občas z něj streamoval video do vnitřní sítě. Jinak dohromady žádný požadavky nemám. Jde o disk Yakumo External Storage 3,5" 400GB, konkrétně: Produkt.aspx

Takže, je nějakej důvod, proč ho nebrat?

Pavel

tak jsem to vyzkoušel:
podle hd tach v.3 je burst speed 3-4x menší než pro normální sběrnici (33mbyte proti 115mbyte u notebookového disku), sequential read speed tvrdí že je přes 30mbyte/s (usb hdd 80gb / 7200ot).
při kopírování velkého souboru je zatížení procesoru asi 10%.
rozhraní pro myš se nezdá :)