Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé zapínání systému

Dobrý den,mám problém ze zapínáním počítače.Mám Windows 7 a vždy když zapnu pc tak se objeví text Spouštění systému Windows (logické) ale je tam jen ten text,to logo systému začne nabíhat až tak za 5 minut a pc se zapne.Jak je možné že to logo nezačne nabíhat hned s tím textem?Vždy to nabíhalo zároveň s tím textem a pc se rychle zapnul,začalo to dělat cca před měšícem.Jak to udělat aby se zase pc zapínal rychle a logo začlo nabíhat zase zároveň s tím textem?Děkuji za odpovědi.

Tazko povedat co tammas rozhasene, problem s diskom? (otestuj na vadne sektory v HD Tune). Alebo nejak rozdrbany bootloader? Co si s tym robil pred mesiacom? Nemenil si nieco v BIOSe? Ked das do BIOSu defaults a save&exit tak sa nieco zmeni? Ked nabootujes z instalacky tak ta nabehne hned? Nemas tam strcene nejake USB sticky a citacky kariet a podobne? Ak ano odpojit vsetko.
Idealne bude asi tie win komplet preinstalit alebo recovery na stav od vyrobcu

odinstaluj znefunkcnovaciu picovinu driver booster, a odinstaluj ovladace ktore ti nasral do win, z ovl.panely-pridat/ubrat sofwtare, potom po retarte by to malo nabiehat normalne, a nainstauj si rucne spravne (z webu vyrobcu dosky a grafiky). Na webe vyrobcu grafiky su aj starsie ovladace, ak mas problem s novymi. Rozlisenie je zalezitost monitora a nastaveni v ovladaci.