Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s notebookem - nenajizdi obraz

Zdravím, mam velky ptoblem. Vecer jsem normalne vypl notebook a rano kdyz jsem ho zapl tak nenajizdi obraz. Displej se vubec nezapne a nejde ani napojit externi monitor. Podle zvuju jde slyset ze notebook pracuje normalne. Predem díky za jakoukoli odpoved.

Změna předmětu, původně: Pomoc s notebookem. (host)

Ak nevyriesilo ani vybratie baterie a ako si sam pisal ze nefunguje ak pripojis externy monitor tak my ti tu stym uz nepomozeme a pomoze len SERVIS.
Mozno sa ti prehrial a odyslo ti tam nieco... Hadam ho nemavas polozeny na MAKKOM materialy alebo deke ci na nahoach ?! Zapamataj si ze notebook musis mat na tvrdom materialy polozeny aby nasaval vzduch zo spodu...