Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s notebookem Dell Inspiron N7110

Zdravím, mám takový problém jeden můj kolega mi dal notebook Dell Inspiron N7110 že na něj malej syn převrhl sklenici s vodou a že nejede. Jelikož ten notebook vypadá jako skoro nový a výkonnost ujde rozhodl jsem si ho opravit, ale problém spočívá v tom že když jej zapnu tak mi nenaběhne a jen stále dokola pípá přesně 4* ale když jsem dal D+POWER tak mi tam začali běhat barvy a poté proběhl restart a notebook naskočil a fungoval. Proto se ptám proč to stále pípa když se to dá takto obejít a již jsem si aktualizoval i bios z důvodu podezření na nějakou chybku ale i tak to dělá to stejné. Nevíte někdo co s tím?

S pozdravem jAkErCZ

Tak jsem to dneska vyčistil tou gumou už tam žádná oxidace není a nechal jsem tam jen jednu RAM tu 4GB a když to zapnu tak se rozjede ale je pouze černá obrazovka a nic a když zas použiji D+POWER tak začne opět blikat barvama a pak se resetne a je opět černá obrazovka a po chvíli začne zase pípat. a když tam nechám obě ramky tak pípá okamžitě.