Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeho je takto složený PC schopen?

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně parametrů stolního počítače. Dostala jsem ho takto předělaný od jednoho známého a jsou s ním neustálé problémy. Mohli byste se prosím vyjádřit k složení jednotlivých komponentů, jestli to tak je vůbec možné? A má to význam? Například jestli má význam rychlost 2.80 Ghz u dvoujádra? Budu ráda za jakékoliv poznámky, jelikož této tématice hlouběji nerozumím.Zajímalo by mě i čeho, je takto složený PC schopen ...

CPU
Intel Core 2 Duo E7400 @ 2.80GHz 40 °C
Wolfdale 45nm Technology
RAM
4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 399MHz (5-5-5-18)
Motherboard
Gigabyte Technology Co., Ltd. EP43-DS3L (Socket 775) 44 °C
Graphics
L19W851B (1440x900@60Hz)
512MB NVIDIA GeForce 9800 GT (Gigabyte) 47 °C
Storage
55GB Western Digital WDC WD600BB-00CAA1 ATA Device (ATA)
Optical Drives
DTSOFT Virtual CdRom Device
HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0 ATA Device
Audio
Realtek High Definition Audio

Dostala jsem ho takto předělaný od jednoho známého a jsou s ním neustálé problémy.

Tak sem napíš jednotlivé problémy.

Mohli byste se prosím vyjádřit k složení jednotlivých komponentů, jestli to tak je vůbec možné?

Je, prečo by nemalo? Len ten harddisk je pomerne malý - ono to skoro vyzerá ako keby si pôvodný majiteľ svoj HDD odložil a strčil do zostavy nejaký starý shit, ktorý našiel na dne šuplíka.

55GB Western Digital

to stačí jen pro xp

DTSOFT Virtual CdRom Device

takže bude klasicky zavirováno a zaspywarováno.

512MB NVIDIA GeForce 9800 GT

bývalá herní grafika, pro dnešní pařany nemá význam.
tyto karty mívaly chip s výrobní vadou; pokud se přehřejí, tak odejdou. (pc často vysávat nebo nepoužívat na hry)