Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou u notebooku

Ahoj,
koupil jsem notebook ASUS A6JC Q003 již v září... Bohužel, jediným problémem je, že ta grafická karta je trošku divná... Grafická karta je Geforce go 7300. Když v photoshopu si dám nástroj přechodu z bílé do černé barvy a zjistím, že se dělají divné čtverečky, jako by chyběly barvy. Nevíte v čem je problém? Mám integrovanou kartu 256MB... Uvažuji, že bych chtěl prodat notebook nebo ho nechat. Zjišťuji, že lepší jsou ATI... Je ještě v záruce... Poradíte mi někdo? díky...

[mod]Předmět, původně: Notebook (Rce)[/mod]

Skor by som povedal ze "problem" je medzi stolickou a klavesnicou.

P.S. skontroluj nastavenia grafiky, pravy klik na plochu - vlastnosti - rozsirene - rozsirene, ci tam nemas nastavenu nejaku divnu gama korekciu alebo posahane nastavenie farieb (malo by byt linearne).
P.S.2. Precitaj si manual k photoshopu...