Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS-ntb

Zdravím mám ntb typu msi GE60 2PC apatch.

GPU: GeForce GTX850M
Procesor: Intel core i5-4200H 2.80Ghz
pamět: 8GB RAM
1tb hdd

Věnuji se hraní League of Legends víc než je zdrávo a dřív jsem i streamoval přes OBS na 30fps nastavených v obs a 60 přímo ve hře. Po cca půl roku nejsem schopný streamovat se stejným nastavením více jak na 30 fps ING a samozřejmě s velkýma zásekama.

Čím by to mohlo být? vyčištění ntb zatím dělat nebudu jelikož na tom mám ještě záruku a posílat to do CZC to by trvalo hodně dlouho. Notas topí stále stejně 90 C přemýšlím o chladící desce, ale to nemění nic na tom, že nastavení a všechno je stále stejné a výsledky jinčí . Sory chyby atp. Díky za pomoc předem.

No zkoušel jsme včera avira projel sem kompletně pc cca 4-5 hodin to trvalo no a výsledek byl nějaký troják, ale všechno se to mělo vyčistit a nic nezůstalo. Na výrobnu jsem nic nepsal. Ještě mužu zkusit reinstalovat dick, znovu naházet ovladače atp.

Vím, že ntb není pc a jeho výkon padá, ale myslím si, že tohle není až tak náročné aby to nezvládl. Dick mám zaplněný jen z 1/3 takže tím to taky není.

No ono valí na 90 skoro všechno krom hdd. No a ted když dám na flashku instalačku win 7 v biosu nastavím jak prioritu 1 USB boot bude to po restartu fungovat automaticky nebo mám něco kliknout aby naskočila ta instalace? potom zkusím i ty benchmarky sice nevím jak to funguje ale určitě to zkusím :)