Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě graf. karty a výkon zdroje

Zdravím, prosím o vysvětlení toho, když zapojím do SLI dvě karty, tak jak se s tím popere zdroj? Dejme tomu, že karta má doporučený výkon 500W, já mám zdroj 550W. Utáhne tento zdroj dvě takové karty? Nebo se výkon zdroje potřebný pro dvě karty násobí? Čili dvě karty by potřebovali 1000W zdroj (což mi ale přijde hodně)? Díky moc za vysvětlení. :)

1. žádná současná g.karta nepotřebuje jako samostatná 500W

2.výrobce uvádí/garantuje max.spotřebu TDP (W)

3. pokud je TDP 250, tak pro CF/SLI bude TDP 500 při max vytížení g.karet. takže zdroj musí zvládat 500 TDP karet + TDP procesoru + asi 50W zbytek jako deska, mechanika, disky ... + 50W nějakou rezervu