Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na grafiku (1.000€)

Zdravím, potreboval by som nejaké návrhy ohľadom zostavy. Jej účelom by mala byť tvorba 3D grafiky a videa (Maya, Nuke atp.). Prakticky treba len "bedňu" bez HDD, mechaník. Približný rozpočet predstavuje 1.000€ - Za návrhy vopred vďaka :)
P.S. Nákup bude bez DPH

Ahoj viděl bych to plus minus na i5 4690K (parádní na taktování) či levnější i5 4460 do toho min 8 GB RAM (1600MHz vic není třeba) k tomu jako prkno MSI či ASUS H85 či když budou prachy tak Z97 a grafiku no 960GTX či AMD ted má nové R9 3XX tak 380/380X hlavně zdroj bych bral Seasonic (min 520W) a k té práci s videem bych bral SSDčko :)

na naše je to plus minus 27K tak tu máš sestavu (návrh) Sestava