Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BSOD - error 0x00000116

Dobrý den,
při spuštění počítače se mi jen zobrazí Spuštění systému Windows a poté už jen černá obrazovka a no signal. Někdy mi blikne modrá smrt upozorňující na error 0x00000116. Systém jde spustit jen tehdy, pokud zapnu nouzový režim a restartuju pc.
Pokud ho vypnu, pc už se nespustí.
Jak je poznat, tak jde o problém s grafickou kartou. Zkoušel jsem odinstalovat ovladač grafiky, poté se systém bez problému spustil, ale jakmile se nainstaluje ovladač, problém je zpět. Zkoušel jsem i sfc /scannow a nic.
Začalo to dělat po kontrole disku (Check disk)

Grafická karta: NVIDIA GeForce 8500 GT
OS: Windows 7

Jaku verziu ovladacov tam davas? Skusal si aj nejake stare, napr. z webu vyrobcu tej karty a ne z nvidia.com?
Nemas strcene nieco aj v dalsich vystupoch grafiky? Nvidia ovladac s oblubou dava obraz tam po instalacii.
Ta BSOD tiez suvisi s tym ovladacom, moze byt ale rozhasene cokolvek od HW (zdroj, grafika) az po Win (nejake viry, search bary, bordel, apod, skontroluj msconfig ze co sa spusta po starte).

Já si myslím, že se mi GPU nepřehřívala. Skříň odvětrává dobře. A GPU mi v podstatě funguje. Jen když vypnu PC, tak se nechce spustit. Při restartu se spustí v poho. Takže teď když je PC vypnutý, tak ho zapnu, nechám načíst BIOS a hned ho tlačítkem restartuji a Windows naběhne. Zvláštní

Ale ci mas aj overene ze sa po kazdom vypnuti PC nespusti, a ze to riesi ten reset hned po biose, ak si v stave po vypnuti, a ne az nabeh Win.

P.S> skusil by som iny zdroj na test, a skontroluj preistotu aj ze ci neni novsi BIOS na tu dosku a ze co riesi, prip. by som ho skusil. Ale ak predtym ta grafika v tej doske sla normalne, tak to nebude BIOSom, potom len load defaults a save&exit preistotu.

Tak BIOS jsem dal do default a pořád stejné. Ale narazil jsem na toto. Nevím, jestli to tam dříve bylo, ale možná ne.
Když si najedu na položku Robust Graphics Booster tak mě to v právem menu píše: Warning: VGA Graphics card is not guaranteed to operate normally.
Když to změním na jakoukoliv jinou hodnotu, píše to stejnou hlášku.

Jinak mám základní desku Gigabyte GA-P35-S3L

[http://pc.poradna.net/file/view/23046-img-20150714 -153603-jpg]
[http://pc.poradna.net/file/view/23047-img-20150714 -153610-jpg]