Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výber MB s podporou DDR4 do 400€

Ahoj, potreboval by som poradiť s výberom MB s podporou DDR4 do 400€ k procesoru i7-4790K, grafike MSI GTX 980TI 6GB...
K MB by som dokúpil ramky Corsair 4x4GB KIT DDR4 2133MHz CL13 Vengeance LPX...
PC využívam na 3D desing, AutoCAD, pozeranie filmov a hranie najnovších hier...
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna předmětu, původně: aké DDR4 RAMKY??? (karel)

Intel Core i7-4790K =

v tomto procesoru integrován paměťový řadič přímo do čipu. V tomto případě se jedná o dvoukanálový řadič pamětí typu DDR3 a konkrétně u modelu Core i7-4790K

Neznám desku s paticí LGA1150 která by podporovala moduly DDR4.

Mám tu jednu zostavu, mohli by ste mi prosím povedať, či to všetko dokopy sedí??? Cenový limit nezáleží, kedže to neplatím ja :-) Vopred ďakujem...

Intel Core i7-5930K
MSI X99S SLI PLUS
MSI GTX 980T GAMING 6G
Corsair 16GB KIT DDR4 2133MHz CL13 Vengeance LPX black
WD Black 2000GB 64MB cache
Samsung 850 EVO 1000GB
ASUS DRW-24F1ST black
Seasonic P Series 760
SilverStone RV03B-W Raven
NOCTUA NF-A14 industrialPPC-2000 PWM 4x
+ ostatné káble a príslušenstvo...
(poradené odborníkom na qcomp)

Cenový limit nezáleží, kedže to neplatím ja

Už tohle by stačilo.

(poradené odborníkom na qcomp)

No to je přeci úžasné! Podavač rozpoznal dobře sponsorovaného ne moc rozmýšlejícího jedince. Můžete mi laskavě vysvětlit, k čemu vám například budou ventilátory s krytím IP52?