Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj začíná vydávat zvuky (někdy)

Čau,
prosím o rady se zdrojem. Mám několik let zdroj Corsair HX620W, no a poslední dobou si všímám podivných zvuků (asi z cívek).
V menu hry to vydává zvuky jako starý modem a ve hře při větším odběru proudu (pozoruji na watmetru) zas bzučí.
Není to nic hlasitého, ale slyšitelného.

Co s tím? Může se schylovat k průseru?

Díky

můžou třeba vysychat elyty, tím se mění tvar a velikost proudu a může růst sycení. dokud se šetřivě navržená cívka nepřesytí, nic se neděje.
corsair je krám, nic zvláštního, tak se rozhodni: koupit normální zdroj a tento použít do sestavy s menšími nároky na odběr. nebo poslouchat zvuky a čekat, co se stane.