Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 alebo Windows 10?

Zdravím chcel by som sa len poradiť.. ide o to že mi poslednú dobu noťas stále ponúka možnosť bezplatne si aktualizovať svoj operačný systém na Windows 10 (nie, nejde o žiadny vírus..). Predpokladám však že sa tam môžu vyskytnúť ešte nevychytené chyby.. Mám ísť do toho? Skúsil to už niekto?

Díky za rady!

• Zkusit se to dá az na konci mēsíce s jeho datem vydaní.
Jeho testovací verze preview se drzí dobre, zakoupil-li jsi jiz PC s OS 8.1, kompatibilita driveru by nemēla byt problémová.
• Prestup na win10 bych doporučil, ale stále to zustáva na rozhodnutí jedince.

Z zadneho OS prechazet nebudu.

Jde mi o to, jestli kdyz ma nekdo nainstalovany Win8 potazmo Win8.1, jestli muze provest jen aktualizaci a vse zustane zachovano. Kdyz jsi v XPeckach instaloval Service Pack taky jsi nedelal novou instalaci OS. Win10 jsou vlastne takovym Service Packem Win8, proto me zajima, jestli to lze jen aktualizovat a vse zustane?

ked to este neexistuje tak neviem jak ma niekto vediet ze ci to bude updatovat destruktivne alebo ne. MS kdesi pisal ze ti to najprv zobrazi zoznam programov ktore su nekompatibilne, a bud to potvrdis a odinstaluje ich, alebo to nepotvrdis a nebudes mat ziaden Win10. jak poznam MS tak potom este nebude fungovat dalsich 150programov ktore ti nenahlasil, ale to maju updateri radi, inac by nerobili take masochizmy hned po vydani.