Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze zapnout wifi

Ahoj, včera jsem čistil pc (kompletní rozebrání, teplovodivá pasta na čip, složení). Vše jelo bez problémů. Dnes ráno je wifi mimo provoz - kontrolka manuálního zapnutí svítí stále červeně, se zapnutím se hlásí pouze režim disabled a off.
Ve správci zařízení se karta hlásí. Kde by mohl být problém?

Díky za rady...

ano ,sorry ,odpovedal si tesne po tom,čo som tam ja dopísal reakciu,nemá wifi nejakú inú možnosť zapnutia-napr.pomocou ovládacieho softu,ovládacích panelov,ktoré sú súčasťou ovládačov k wifi adaptéru a takýmto spôsobom odskúšať,či vôbec reaguje ?

skús ešte to,čo spomínal sakraforte -HP wireless assistant,pokial ho nemáš nainštalovaný,stiahni si ho zo stránok hp a s tým by sa to malo dať rozhýbať,pokial je wifi adaptér hardwarovo v poriadku a neutrpel žiadnu škodu pri čistení počítača/napr. statickou elektrinou/

To mě po*er - VYŘEŠENO. Nevím, jakým způsobem se wifi adaptér zakázal, ale po stáhnutí nové verze HP wireless as. se konečně zprůchodnila možnost vlastností a bylo možné zvolit možnost zobrazení nezávislých ovládacích prvků - což zobrazilo následně ikonku akcí a zde bylo jedinou možností zapnout wi-fi... Od této chvíle bezproblémově reaguje hardwarové tlačítko...

Občas jednoduchost řešení doopravdy překvapí a problém je tam, kde by se doopravdy nečekal... :D Každopádně děkuji za rady. ;)

JEstli máš WIN 8/8.1 stačí kliknout dole nalevo na "Přístup k internetu" [MONITOR s kabelem nebo čárky signálu] a tam si zapneš WIFI- jestli ti tam žádná wifi nenaskakuje stáhni si ovladač- Mohu ti dát odkaz