Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 - nefunguje nic v nastavení

Nefunguje mi nic v nastavení Windows 8.
Při spuštění např. změny hesla, částečného obnovené, změny nastavení, mi to hodí tenhle error:
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
C:/Users/Acer.ACER-PC/App.../AAA_SystemSettings_Mi sc_RefreshYourPC.settingcontent-ms

Tato aplikace nepodporuje zadanou smlouvu nebo není nainstalována.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém.
Změna předmětu, původně: Problém s Windows 8 (karel)

• Spus CMD jako spravce a zadej :

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

• Po testu:

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

•A zda tu napise ze je opravitelny tak:

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Když dám třeba například častečnéobnovení systému napíše mi to tohle:
-------------------------------------------------- ----------------------------------

C:/Users/Acer.ACER-PC/App.../AAA_SystemSettings_Mi sc_RefreshYourPC.settingcontent-ms

Tato aplikace nepodporuje zadanou smlouvu nebo není nainstalovaná.
-------------------------------------------------- ----------------------------------
Prostě mi nejde nic ve Windows 8.1. Nemužu si změnit heslo vůbec nic.