Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zpožděné spuštění programu po startu Windows

Potřeboval bych spustit program tak, aby se spustil například 5-10 minut po naběhnutí Windows.
Při tom všem ale nenápadně - tedy tak, aby se například nespouštěl žádný jiný launcher, který by upozorňoval, že
se něco spustilo (ten launcher sám o sobě) nebo že se něco má spustit.

Znáte nějaký takovýto program ?
Podmínkou je freeware - nic placeného i pro komerční použití.

Díky zúčastněným za odpovědi.

Zkoušel jsem obě navrhnuté metody a jako nejlepší se mi jeví program:
SDelay.exe
download.php
Jeho grafické rozhraní se mi zdá jako naprosto nedostatečné.
Dá se v něm totiž nastavovat jediný program, který se má spustit a je tam jediná roletka,
ve které se nastavují sekundy po startu. V rozsahu 0~300s což je samo o sobě nešikovné.

Všimnul jsem si ovšem, že když nastavíte tento program pro spuštění nějaké aplikace vytvoří si
ve stejném adresáři ve kterém běží soubor jménem: exekutivníSoubor.ini
Tento soubor obsahuje:

[General]
Program=Jméno_A_Cesta_k_souboru
Delay=29 9 // delay v sekundách

Takže tenhle program je potom hračka nastavit přesně jak potřebujete.

Jestli to někdo budete potřebovat ;-)