Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna RAM - Acer Aspire 5742ZG

Dobrý den,
chtěl bych ve svém notebooku Acer Aspire 5742ZG vyměnit RAM paměť z jedné DDR3 - 4GB, 1067 MHz, 7.0 CL, 1.5 V za dvoje paměti Kingston SO-DIMM DDR3 – 4GB, s frekvencí 1600 MHz a CL11, 1.5 V.

Chtěl bych se proto zeptat, zda má někdo u tohoto notebooku zkušenosti s výměnou paměti RAM a jestli to nemůže způsobit nějaký problém.

Děkuji Vám…

Mas vobec 2 sloty?
Ten CPU viac jak 1067 nevie, tak tam budes zbytocne strkat nejake 1600ky. Staci dokupit 1 modul k tomu povodnemu, za predpokladu ze mas 2 sloty.
(P.S. je dobre davat pozor aj na organizaciu modulov, nech s tym nema CPU alebo BIOS problem. Idealne kupit stejny jak tam je, mysli sa presne modelove oznacenie)

U NB této generace to v případě 4GB DDR3 modulů žere jen ty, které jsou v provedení Dual Rank. Většina v současnosti prodávaných modulů je však v provedení Single Rank a proto to s nimi nechodí.
Šanci na rozšíření dávají ještě moduly Transcend.
TS512MSK64V6N
TS512MSK64V3N
TS512MSK64V1N
JM1600KSN-4G
JM1333KSN-4G
JM1066KSN-4G
Je téměř jedno které koupíš, v tom NB stejně pojedou v režimu DDR3-1066.