Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB Toshiba Satellite Pro U200 - mate s nim zkusenost?

Ahoj,
chceme koupit do firmy tento notebook, jednim z hlavnich pozadavku je prenositelnost, vydrz. Nebudou se na nem provadet nijake narocne vypocty, ani pouzivat narocne graficke aplikace, prevazne pouze kancelarske aplikace (Office), mail.
Recenzi na http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-notebook,2006 ,Toshiba-Satellite-Pro-U200,index.html jsem cetl.

Toto jsou parametry:
Instalovaný procesor: Intel Core Duo T2300 (1.66 GHz, 2 MB L2, 667 MHz FSB)
RAM (MB): 512 DDR2 - 533 MHz (1x 512)
HDD (GB): 60 (TOSHIBA MK6034GSX, SATA 150, 5400 rpm, 8 MB cache)
DVD: Matshita DVD-RAM DL UJ-842S
LCD: 12,1" TFT
LCD rozlišení: WXGA (1280 x 800)
Video: Intel GMA 950 až 128 MB VRAM
Modem: 56k interní
LAN: 10/100/1000, Wi-Fi a/b/g
Zvuková karta: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio
Polohovací zařízení: touchpad
Software: Windows XP Professional SP2
Baterie/výdrž: Li-Ion 4 700 mAh / 4h 51min
Rozhraní: 2x audio IN/OUT, 1x Bluetooth, 1x Wifi (a/b/g), 1x D-SUB, 1x Modem, 1x LAN, 3xUSB, 1x PCMCIA, 1x FireWire 1394, 1x 6-in-1 (MMC,SD,MS,MS PRO,xD,SD-IO)
Rozměry: 299 x 225 x 34.0/34.8 mm
Hmotnost (kg): 1.86

Cena kolem 30 000 Kc s dani.

Mate s nim nekdo zkusenost? Pripadne tip na jiny podobny?
Dekuji predem za pripadne reakce.
M.

Dekuju za reakce. Kladne ohlasy na DELLy slysim z vice stran. Tak jsem koukal na jejich e-shop, a ty ceny nejsou zas az tak hrozne...
Treba jsem koukal na: http://commerce.euro.dell.com/dellstore/config/fram eset.asp?s=czbsd&l=cs&m=csk&c=2982&n=6820&cu=czbsd & v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=&mc=&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo = &gc=&sbc=czpadinspn&co=&b=73045
Coz by mohlo miti podobne vlastnosti, jako puvodni Toshiba...
M.