Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta si dělá co chce

Zdravím, tak ta R7 250 GGDR5 furt zlobí.. vůbec tomu nerozumím proč. Prostě ve hře jsou uplně nahodné dropy u starých her ze 60 AVG fps na 1-2 AVG fps..
Ninstalovala jsem 3D mark.. první dva testy ( vojáci a světlušky) Běží v pohodě na 50 fps, ale ten třetí test s tím monitorem a písečnou planetou jede na 1-2 fps.

Když se podívám na takty tak u třetího testu ani nenajedou na herní hodnoty ( mají windows hodnotu) a jsou pořád defaultní jako by se grafika odmítala nataktovat pro výkon.
Teplota kolem 40 C, grafika je nová, skoro nepouživaná.. je možnost, že je vadná ?
Zdroj je Delta 400w serverový, nic co by žralo W navíc zapojené nemám..

U her to dělá taky, jak se jí zachce.. zhodí takty na 300/150.. zajímavé je že když parkrát zhodím do windows a zpátky tak ty taky najedou... Nějaké rady ?

Cpu je v klidu, běhá si hezky s rezervou.. je to určitě grafikou, dělalo to i v jiném pc. Ovladače mam nějaký catalyst balík updatované, karta je od gigabytu, tak chci nainstalovat jejich ovladače z jejich webu a podívat se co to udělá..

Máš v tom 3D Marku trochu bordel.
Je to 3D Mark 06 a písečná část je test CPU který je velice náročný na procesor proto ten výsledek, navíc to opravdu vypadá, že procesor není silná stránka toho stroje.
(jo konečný/celkový výsledek toho testu by měl být tak okolo 15 000 bodů)