Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapomenuté heslo na wifi

Zdravím,
chtěla bych někoho z Vás poprosit o pomoc.
Koupila jsem nový mobil a zapomněla jsem heslo na svou WIFI.
Mám pc s kabelovým připojením, na wifi mám router a nevím si rady.
Vyzkoušela jsem skoro všechny kombinace a nic nereaguje.

Velice pěkně děkuji za Vaši ochotu a shovívavost.
Hana

Do adresního řádku prohlížeče bys měla vepsat 192.168.0.1 a router by se ti měl otevřít. Bude tam někde kolonka Wireless - a patrně volba Security - na to klikneš a rozevře se ti nabídka. A v té nabídce kolonka Password (heslo) - to si změníš na nové a dáš Apply. Stane se to, že si tím změníš heslo, které si můžeš zadat do telefonu, ale heslo si pamatuj, zadáš ho i do dalších zařízení, co se k wifi připojují. 8-)

Ale už idu do vany, bo ráno se musí vstávat.