Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při hraní her

při hraní her se mi sam od sebe vypne PC a nenapíše žádnou chybnou hlášku,mám intel pentium 4.3GH,a zakladovku VIA PM8PM-V s integrovanou grafickou kartou,ale používam invidia geforce 4,64MB v agp slotu,a nový zdroj.pokud sem měl předchozí zakladovku tak se problem nevyskytoval.Nevým jestli neni chyba jen ve zdroji?protože při surfování na netu se problém nevyskytuje.

Změna titulku z: pomoc (JaFi)

Tu graf. kartu jsi měl i na starém MB (základní desce) a předtím všechno šlapalo OK? Pokud tuším, tak tyto graf.karty se dělaly jak s pasivním chladičem, tak i aktivním.
Nemůže být problém ve vyšší teplotě GK?
Hrál jsi i před výměnou MB stejné hry?