Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při nefunkčním harddisku

Dobrý den odešel mi harddisk a zkoušel jsem ho v druhém pc, některé soubory jsem našel ale chci se zeptat zda se da někde obnovit i věci které jsem měl volně na ploše nebo ve složkách? nevím si rady, Děkuji předem

jo tohle jsem asi našel no jenže když jsem rozklikl user, tak se to napřed zeptá že nemám oprávnění, pak když to nakonec otevřu tak se to začne dlouho načítat a v podstatě se nic nenačte, hadam že to je tim hdd a že je špatnej

Ano pane i to je možnost. Mohly odejít ty sektory které obsahují tyto položky. Osvědčilo se mi nahlížet na takto "zaseklé" disky z linuxu. Měli jsme v práci jeden disk který prostě windowsy nedokázali rozlousknout. Když jsem ho pak připojil na raspberry-pi (raspbian) tak se rozjel a vše jsem z něj v klidu zkopíroval.