Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní kompl do 26k Intel/Nvidia

Zdravim k ohledu na muj starsi notebook jsem se rozhodl ze si poridim novy, ale uz stolni. Proto bych rad pozadal vas, vzhledem k tomu ze nevim jestli by vse pasovalo do sebe o nejaky navrh na czc, aby mi ho tam i slozily.
Lepsi intel i5
Grafika GTX xxx
Alespon 8 Gb ddr3 ram

Mockrat dekuju za vsechny navrhy

Máš jedno když jí chce jeho problém když v budoucnu nebude na něco stačit a nVidia může vesele plodit tyhle sračky jako standart však ono se to prodá vždycky.(zajímavý že v zahraničí je hromadně vraceli uživatelé a nebo dostávali velký slevy a u nás se to prodává skvěle za plnou palbu.:-))

Ale pozor, napsal jsem

ale možná mně někdo vyvede z omylu

, což se stalo, jelikož nový Wolfenstein opravdu "žere" více jak 4GB paměti.

Game is very VRAM intensive.
Opening level on a plane at 2560x1600 consume 3,3GB of VRAM on highest settings.
If you throw MSAA 8x on that you get 3,7GB.
Next level is unplayable on 4GB videocard with 8x MSAA on Ultra in 2560x1600 because of VRAM trashing - had to turn on the VT compression to get the speed to playable.
With VT compression on VRAM usage goes down to 2,8GB in the above settings - all at max, VT compression on, MSAA 8x, 2560x1600.

On a GTX770 I'm seeing 30-50 fps with ~95% GPU load without AA in 2560x1600.
With MSAA 8x the fps falls down to 25-40.

Texture pop-ins are minimal on GTX770 with latest driver beta.

V případě, že karta nemá ani ty 4GB, tak se hra stává nehratelnou.

Ano, člověk, který si přijde pro radu, jak sestavit počítač a zná pouze od podobně zabedněných kamarádů, že kombinace Intel/nVidia je nejlepší a proto si teď nenechá normálně poradit.
Pokud se na tolik vyznáš v počítačích, že víš jak moc je nVidia lepší nad AMD, tak si to celý poskládej sám a nelez sem nebo si nechej v klidu poradit a vysvětlit si, proč je zrovna teď AMD lepší. Jelikož ti už sambilionk předložil podklady pro to, aby jsi se mohl mohl sám rozhodnout a ty jsi pravděpodobně tak zaostalý, že se v těch grafech nevyznáš, tak jsi to měl napsat hned a my bysme ti poradili.