Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový pc Asus G10AJ-CZ004S

čaute lidi poradtě stojí tento pc za to si ho koupit parametry:

Procesor

Počet jader:
čtyřjádrový procesor
Typ procesoru:
INTEL Core i5 Haswell
Označení procesoru :
Frekvence procesoru:
3200 MHz

Operační paměť

Velikost paměti RAM
8GB
Typ paměti:
DDR3
Frekvence paměti:
1600 MHz

Pevný disk

Typ pevného disku:
SSD + HDD
Kapacita pevného disku: Nápověda
8+1000 GB
Otáčky pevného disku :
7200 ot/min

Grafická karta

Typ grafické karty:
nesdílená paměť
Výrobce grafické karty:
nVidia
Model grafické karty:
GeForce GTX 750
Velikost paměti VGA:
2048 MB

Napájení

Zdroj:
300 W

odkaz na pc:http://www.euronics.cz/stolni-pocitac-asus-g10aj-c z004s-i5-4460-8gb-8-1000gb-dvd-r-rw-geforce-gtx-75 0-2gb-w8-1-asug10ajcz004s/p393664/

Asi ano, pokud nejsi kutil, který by se hrnul do přetaktování. Můžeš max o nějakých 0,2, takže to není nejlepší volba. FAR CRY 4 na ultra high 70+FPS + všechny moderní hry s přehledem, možná kdyby si složil akorát s trošku lepší grafikou, nevím jak by to vyšlo cenově. Ale určitě bych do něj šel. ;)