Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rolování ve Worldu

Poraďte mi prosím,jak zpomalit rolování ve Worldu.Čtu knížku a roluje to příliš rychle,nestíhám číst.Předem dík.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Zrejme myslíš MS Word, ne World. World se roluje sám a pochybuji, že ho může někdo "nastavovat".

Normální myši s kolečkem mají jednu vlastnost. Když stiskneš prostřední kolečko a pohneš myší dolů, dokument začne rolovat. Jak moc myší posuneš dolů, tak rychle se roluje.
Tato funkce záleží na ovladači myši, budeš ji mít, pokud nemáš nainstalované nějaké "šílené" ovladače přímo od výrobce.