Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti se zdrojem - Be quiet! Dark Power Pro 10 750W

Zdravím,
rozhodl jsem se, že si koupím nový zdroj a poměrně se mi zalíbil tento : http://www.czc.cz/be-quiet-dark-power-pro-10-750w/ 111561/produkt
Máte s ním někdo nějaké zkušenosti ? Není to nejlevnější investice, tak si to musím rozmyslet, ale tento se mi opravdu zalíbil. Někdo by mohl říct, že si mohu koupit levnější, ale nechci žádné šidítko a nechci ani žádný, který mi zničí moji tišší (není nejak extra tichá, ale žádnej hukot to není) sestavu a třeba EVGA má sakra hlučný ventilátory.
No nic, takže se tedy ptám , jestli s ním někdo má nějaké zkušenosti a případně jaký jiný bych měl zvolit. V sestavě zhruba za 65000 Kč mě už nějaký zdroj za 5000 Kč nezabije, takže cenu bych stanovil okolo 5000 Kč.
Předem díky :)

Tak neviem zrovna tento model jak je konstrukce, ja len ze vseobecne ked si dam zoradit zdroje podla ceny napr. u schwantaler, tak bequiet je zastupeny aj medzi lowendami.
Ale napriklad na vykonny PC by som si ja osobne vzivote nedal modularne kable. Kazdy konektor navyse je z fyzikalneho hladiska zbytocne zhorsenie. (nechapem preco to cinani vobec robia, aj seasonic aj vsetci, ale ok fungovat to bude)