Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vejde se do vše co chci ?

Dobrý večer nebo spíš noc
mám dotaz ohledně místa v počítačové skříni, jde mi o to, aby se tam všechno vešlo.
Skříň mám tuto : http://www.czc.cz/silentiumpc-brutus-m25-cerna/155 400/produkt
Chladič na procesor je tento : http://www.czc.cz/scythe-scmg-4000-mugen-4/129288/ produkt (procesor i7-4790k)
Grafiku tuto : http://www.czc.cz/sapphire-radeon-r9-fury-x-4gb/17 4344/produkt
A mě jde o to, jestli budu mít kam dát to vodní chlazení. Máte někdo zkušenosti s touto skříní a podobnou konfigurací ? Případně kdyby jste doporučili skříň, kam by se to v pohodě vešlo.
Děkuji :-)

• Kdyz uvedes, o jaké chlazení, watercooling jde, nebo či hledás náké na svou sestavu.
• Ono nepočitaje náké v kitu, nejlepsí mít specifickou case.(protoze bez vlastního zakroku na konstrukci to nezprovoznís)/Mozná s kapalinou venku..

Ano, ale pro CPU radiátor!

• Zde jiz zálezí opravdu na vyrobci skrínē, ale dobyvatelé watercooling, z vētsiny prípadē, zapoji GPU s CPU à GPU nechají bez vyjímky vysokych teplot jet na AIR, tím se dá nahnat co je potreba ven s midi efektivním vykonem ven, bez dopadu na vysoké teploty nebo hluk.
(Chipset bez extrem OC, snad ani cenu chladit nemá, ale kazdy ma svuj koníček..)

• Tyto kity se zavēsuji/upevnují na vrchní nebo vyfukovací časti skrínē.
(Jak jde jen o GPU, je to trosku koplikovanejsí)
• Bez skrínē na water, která má jiz strategii chlazení à moznost obsazení víc rozvinutou, o proti klasickym AIR skríním, náhodné zapojení muze a bude mít dopad at na samotné teploty GPU, tak jak teplot jinych komponentú.