Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubor je pro cílový systém souborů příliš velký

Dobrý den,
Potřebuji nakopírovat jeden zhruba 9GB soubor do harddisku. Soubor vložím do kořenu harddisku a při spuštění kopírování se mi zobrazí toto:

Soubor je pro cílový systém souborů příliš velký.

Zkoušel jsem do dát i do WinRARu, jenže totéž.
Kopírování se mi podařilo jen z disku, kde soubor mám do stejného disku, pouze jiné umístění.
Nevíte, co mám s tím dělat?

Děkuji moc za rady. Mám tam důležité údaje, takže asi použiju první metodu. Místo harddisku použiji 32GB flešku, abych dlouho nečekal, než se mi zkopíruje 350GB dat ;-)
Pak napíšu, jak to dopadlo :-)