Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootem

Dobrý den,
vezmu to stručně. HDD v mém počítači nechce naběhnout po spuštění nabízí varianty SPUSTIT SYSTEM BĚŽNÝM ZPŮSOBEM a SPUSTIT NÁSTROJ OPRAVA SPUŠTĚNÍ SYSTÉMU WINDOWS (DOPORUČENO). Obě možnosti udělají akorát to že když se pak má začít načítat windows tak se nic neděje. Vypadá to na vadný HDD ? Pak jsem ale disk připojil jako master do jiného počítače a normálně fungoval. Proto se na vás obracím s dotazem. Kde by mohla být chyba ?

Děkuji předem za odpovědi.

To je fakt pokud můžu zálohovat jinde tak mohu zkusit reinstall. Napadlo mě jestli to neni fyzická chyba třeba na plotně nějaké slepé místo kde se jehla zasekne a pak nemůže naskočit proto HDD fungoval až po tom co jsem ho rozjel nejdřív jako Slave na jiném PC.

SATA mode v BIOSe, uefi boot vs. neuefi boot v BIOSe (rozdrbany MBR a bootsektor, t.j. neuefi boot), rozdrbane ovladace alebo kludne moze byt aj vadny HW toho PC kde to nefunguje (zdroj, doska, apod) a disk ani Win s tym nema nic spolocne, apod. Zistis tak ze skusis nainstalit Win nanovo.