Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb pro bráchu

Dobrý den mám prosbičku, dnes mi psal brácha,že mu upadl na ntb monitor a,že si chce koupit novej, řekl mě cenovou relaci do 18 000. Brácha jezdí s kamionem,takže by potřeboval relativně dobrou výdrž baterie, a dobrý monitor na sledování filmů. Velikost displeje od 15 palců. Sám nevím na jakou značku vsadit, prosím o radu děkuji :-)
Nemůže být bílej.

Najednou prohlížet internet a sledovat filmy dokáže snad každý notebook, obtížnější to je pro lidi, zejména když při tom navíc řídí kamion… To s tím notebookem bude bratr navíc ještě někde běhat, že řešíš výdrž baterie? Kamion má větší.