Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop na tvorbu 2D/3D grafiky a videí

Zdravím, rozmýšlam nad kúpou laptopu na ktorom by som mohol pracovať v programoch ako Maya , zbrush , modo , premiere, photoshop a pár dalších. Pozeral som si ponuku obchodov, no nie som na toto expert a nechcem kúpiť blbos. Budem rád ak mi poradíte aký typ a možno aj kde by som ho lacnejšie kúpil. Velká vdaka vopred
Budget: 1100€ max
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

podla rozpočtu jedine výpredajové macbook pro ,s dvojnásobným rozpočtom by sa dalo uvažovať o certifikovaným hw a la da vinci/monaco/panasonic,pokial zvolíš konzumný hw,tak práca v daných softwaroch bude síce možná,ale bude to skôr sado-maso.....