Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade na Win10

Dobrý den,

Mám na notebooku windows 8.1 a microsoft mi nabízí win10 zdarma.

Chtěl bych se zeptat, jestli je lepší ten win 10 než 8.1 a jestli má cenu si ho stahovat

A ještě bych se chtěl zeptat, jestli bude stejne podporován jako 8.1, děkuji za odpověď

Děkuji za odpovědi

Tak promiňte, že jsem se tedy zeptal, já nevěděl, že se mohu ptát jen v určeném, termínu. Ale nikde jsem to tu neviděl napsané. Tak se ještě jednou omlouvám a přeji hezký zbytek dne :-)

Samozřejmě se můžeš ptát kdykoliv.Jen téma Windows 10 tady moc rádi
nemaji.Windows 10 je v podstare hotový.V minulých dnech dostali testeri na Insideru verzi TH1 10240 což je už verze pro výrobce PC. Takze po 29.7.si zcela určité přejdí na nový Windows.