Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota notebooku

Zdravím chcel by som sa spýtať či tieto teploty notebooku sú v poriadku v izbe mám príjemne ventilátor pustený celý deň a notebook mám na stojane je vyčistený nedávno len pri hrách mi začína vrieť.
WvjnGO1

Těžko radit, když tazatel nejenže nedá historii zatížení a spotřeby , ale ani jejich okamžité (nebo aspoň zjištěné nějak jinak) hodnoty .ani modelem Myslím, že chlazením to nebude, důvodem bude delší(>5minut) zatížení procesoru na nějakou hodnotu >30W.

A dobré by bylo aspoň sem dát graf z process exploreru, ukáže nejen zatížení, ale i historii ale také CPU time, což je "propálený čas", pak možná bude určit nějaký proces, který za to může.
Já si třeba pod normální činností představím chatování na internetu, které z hlediska zátěže CPU (nula) -> tepelného výkonu (téměř třeba 10W) a teplot se neprojeví.

Někdo si pod tím představí pařbu her, pak je to jiná.