Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájení GPU

Zdravim. Prosím o radu lajkovi, chystám se koupit si GPU GIGABYTE GTX 960 WINDFORCE 2X Gaming 4GB, která má přídavné napájení 1x 6-pin a 1x 8-pin. Je důležité abych měl zapojené oba konektoryy pro správný chod karty ? Popřípadě jaký konektor v klidu stačí ? Děkuji !

asi se to vyplatí ale bohužel si ani tech par stovek nemohu dovolit navíc mám těsný limit na sestavu PC. Ale jestli bude v MB desce Nvidie nebo AMD je jedno ne ? nebo musim sledovat nějaký důležitý údaj jako je třeba patice Intelovská nebo AMDská ?

Prosím vás já vím že na této poradně bývá zvykem navštívit DOTAZ a odpovědět na něj vždy způsobem, že téma má sice 28 odpovědí, ale nikdo neodpoví na to co jsem se ptal. V mém dotaz nebylo nikde zmíněno slovo "zdroj" a když už tak mu říkám Karel. Nový by se měl jmenovat Adolf

Divná karta jakási GB sranda -

1. osekaný drahý zmetek nevěřím, že 4GB videopaměť bude vůbec využita
(přeplácet 1 000.- za 2GB navíc je zlodějina)
2. karta se 129 TDP a napájení 1x6pin a 1x8pin?
To je vskutku jakýsi GB úlet.
(všechny ostatní nV 960 mají 1x6pin, který je naprosto dostatečný, 75W z desky a 75W z pří.napájení 1x6 pin = pro 150 TDP, k čemu ještě 1x8? to ví jenom GB/Číňan)