Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo notebook G780 sekání

Dobrý den, před měsícem jsem si koupil tuto mašinku http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/essential/g-s eries/g780/#tab-tech_specs
a fungoval super gta V na high detaily všechno OK
a ted´se mi seká všechno i league of legends na low detaily nevím čím to je teplota je ok je i studenej když se to seká :( a na reklamaci se mi zatim nechce pokud to neni něco vážnýho

1) Jsi prase a za tu krátkou dobu jsi jej zaprášil -> vyčistit
2) Natahal jsi tam nějakou breberku -> projet to antivirem
3) Jsi osel a hraješ na tom GTA V v těchhle vedrech na high. Notas se nedosatečně chladí a tak se seká -> běž raději ven