Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký typ ram

Dobrý den, budu si vylepšovat pc a trochu mi vrtají hlavou ramky .. mám 4GB tak chci ješttě o 4 zvýšit, ale mám za to že ta ramka kterou budu kupovat musí být stejná jako ta kterou už mám ne ? Našli by se na czc.cz stejná ram jako mám ? jxve tady screen, nebo je jedno jakou koupim a nebo jsou pomalé a je lepší koupit rovno jiné popřípadě jaké ale za nějakou dobrou cenu . Děkuji

ale mám za to že ta ramka kterou budu kupovat musí být stejná jako ta kterou už mám ne ?

samozrejme je to najlepšie, ale keďže sem dávaš screen z trial programu, kde sa dozvedieť iba že výrobca je zrejme Kingston, potom si stejné nekúpiš.
Ak máš potrebu si zisťovať nejaké info o hw, ktorý máš v pc, použi jeden z mnoha free programov. začni napríklad s cpu-z...
Ak si chceš kupovať úplne nové RAMKY všetky, potom nezaškodí navštíviť web výrobcu základnej dosky a memory suport list si aspoň prečítať.