Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 divně pojmenují připojení

Všiml jsem si jedné zvláštnosti ve Windows 7: Když připojím k Wifi, tak například dostane síťové spojení druhý název (ve druhém řádku v síťových adaptérech nebo tučně nápis v Centrum sdílení nad nápisem Domácí síť) SSID Linksys nebo Linksys-5GHz.
Ále když se potom připojím k tomu stejnému routeru přes kabel, tak se ten název (asi podle poslední připojení wifi) ukáže i při tomto způsobu připojení. Zřejmě nějak windows pozná, že jde o stejnou síť, ale jak, podle čeho?

ty sa tu na vsetko vypytujes ako neaky 8 rocny chlapec. Este dobre ze sem pokazde nedas otazku a nove vlakno na kazdu chybu co ti Windows vyhodi... :-x
------
Ak sa doma nudis a nemas kamaratov a preto sem pokazde pises otazky ako od 8 rocneho chlapca tak si radsej najdi FRAJERKU.