Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook klavesnice

koupil jsem si novou klavesnici do notebooku protože do staré jsem vylil džus a nefunguje par tlačítek tak sem si obědnal na amazonu tu stejnou přesně na můj typ notebooku, ale funguje :( a když zapojim zpátky tu starou tak ta funguje proč???:(((

Nemusí být hutně vadná. Očisti konektory té klávesnice, mohl ses jí dotknout a kožní maz znemožňuje čtení z těch konektorů.

Taky je možné, že jsi koupil špatnou verzi klávesnice (musí sedět na přesný model, ne jen na modelovou řadu (Y570)). Takže hod sem prosím odkaz na klávesnici, co jsi koupil a sériové číslo notebooku.

Pak ti budeme moct poradit více :)