Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako na slova za okrajom v diskusiach?

Ahoj ,na strankach kde sa pisu odpovede na clanok mavam problem pri velkom mnozstve odpovedi sa strom odpovedi posuva za okraj aj ked je tam moznost „ zobraz stranky „ casto aj ten je za okrajom da sa v explorer 7 nastavit aby som to mal cele?
dik

Mal asi nastavene vyssie rozlisenie resp. vacsie okno prehliadaca alebo to v inom prehliadaci zobrazi inac.
Alebo si to pozrel v zdrojovom kode stranky (menu zobrazit - zdrojovy kod) ze kam vedie to tlacitko (ak to nie je formular ale len link) a copy-pastol to rucne do adresneho riadku.