Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš - neposlouchá

Ahojky přátelé,mám bezdrátovou myš,baterku jsem dala novou,ale stále stejný problém,který trvá asi týden.
Chci si zamodřit text na kopírování,zamodří to každé cca páté slovo,stejně tak u odkazů a ořezávání obrázků-nedovolí mi objet prostor který chci vyjmout,vždycky se to někde zasekne.
Dále,přetahování pravým myšítkem nelze,řeším levým,dále,jen přejedu nějakou složku bez klikání,okamžitě se otevře.
v nastavení mám otevřít položku kliknutím a otevřít ukázáním,zkoušela jsem dvojklik a klik,ale výběr textu a ořez stejně nejde
Děkuji za radu
Jo a při přetahování složky se mi hned otevře
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Ale tak vazne teraz --> No bezdratova/bluetooth mysky mozu blbnut a vela krat blbnu vtedy ak mas v blizkosti neake zariadenie ktore tiez pripajas cez bluetooth. Takze tvo problem asi bude tam ze ti signal tvojej bezdratovej mysky rusi ine bluetooth zariadenie.
-----
A vidis dratova funguje spravne a bezdratova nie... Tak tu mas odpoved na to = DRATOVE su vzdy lepsie a spolahlivejsie.