Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjede mnou složená sestava nejnovější hry?

Zdravím, složil jsem si takto PC přes online www.alfa.cz a chtěl bych poradit jestli to rozjede ty nejnovější hry, popřípadě na jaké detaily. Já tomu moc nerozumím, tak kdyby tam byli nějaké nedostatky, jako třeba více watu u zdroje, tak to sem napiště. Děkuji

procesor
product.php
zvukovka
product.php
Ještě mi napište jestli je na to vše pak tato bedna vhodná.
product.php
2x 4G ram
product.php
ssd
product.php
základovka
product.php
grafická karta
product.php
čtečka karet
product.php
Dvd rom
product.php
hdd
product.php
Zdroj: zde prosím ještě o napsání jestli tento zdroj má součástí kabel ze zdroje do zásuvky.
product.php
Chladič procesoru
product.php
Tak a ještě mi prosím ohodnoťte příslušenství
klávesnice
product.php
myš
product.php
monitor
product.php
Díky moc za odpověď :))
Změna stupidního předmětu, původně: Pc help (karel)

Ano, všichni jsou holt debilové a vy jste, ehm, letadlo. Už na "zive" jsem vám dal najevo, že moc masochistů nebude zbytečně otevírat tolik odkazů, když jde dát odkaz na košík
Co je na té slátanině špatně, to je naprosto zbytečné vysvětlovat, pravděpodobně to zapařování mělo fatální následky na nebohé Poirotem oblíbené buňky.
Cena se smrskla na menší částku o monitor, polohovací periferie, pravděpodobně i os, ale ten se nejspíše bude krást. Přesto jste návrh dostal, ale zatím pohrdl.
Poznámka: A teď to na "zive" zkoušíte pod jiným nickem, jak odporné!