Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router Asus WL-500W

Zdravím.
potřeboval bych poradit s routerem asus WL-500W,mám ho doma na Wifi,je připojený přes port WAN, a když mám nastavenou wifi s DHCP serverem, tak wifi např. na notebooku funguje,ale jakoby padá,načítá např. stránku a najednou se zasekne a když dám aktualizovat, tak normálně naběhne nebo třeba videa na youtube,spustí se část se načte a pak přestane načítat a musím dát zase aktualizovat.
Přes statickou IP funguje vše normálně jak má.Nevíte,který parametr v nastavení bych měl změnit nebo co by to mohlo dělat?
Díky.

může už mít měkčí zdroj, router pak nefunguje korektně. adaptér přehodíš, ale třeba vyteklé kondenzátory v routeru ne. pokud nepomůže jiný zdroj, začni se ohlížet po něčem spolehlivějším.
tu doporučují RB-941: http://routerboardy.heureka.cz/mikrotik-rb941-2nd/ nebo vyšší řadu 951.
z běžných routerů v krámě s jednoduchým ovládáním volím tplink, ale do slabších než gigabitových routerů bych nešel - ať je uvnitř trochu rozumný brouk.

pozn.: u malých poskytovatelů netu taky nenechávám jejich dns, ale nastavuju nějaké open-dns (google apod).
a zamyslel bych se nad verzí antiviru, do čeho všeho se zbytečně montuje.