Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Zdravím. Z ničeho nic mi začala u notebooku Lenovo Y580 vynechávat obča tyto tlačítla "2" "w" "s" a zároveň z ničeho nic mi myš Razer DeathAdder Chroma začala obča dělat dvojklik. Nevíte čím to může být?

Nevim jestli pomohlo zrovna toto, ale někde jsem se dočetl, že mám vyndat baterku vypnout pc, minutu držet zapínací čudlík a dát z5 baterku. Hodně lidí tam psalo, že jim to pomohlo a dokonce i mě, jak to tak vypadá. Každopádně nechápu jak taková věc může pomoct :D

Když to tak vemu tak jsem měl vyndanou baterku celou dobu a nabíječku jsem taky každý den vyndaval. Teď jak jsou prázdniny, tak nabíječku nevyndavám a právě to nějak začalo blbnout. Každopádně vyndání nabíječky mi vždy na pár hodin problém odstraní.